Wellness

Wellness

PROŽIJTE CHVÍLE HARMONIE

 a relaxu v našem luxusním wellness centru. To vše v podmanivém prostředí zdejší přírody, se kterou je hotel dokonale propojen. Moderní prostory vás zvou ke chvílím svátečního odpočinku pro tělo i duši. Naše bohatá nabídka wellness služeb a rituálů je tady pro vás. Budete se zde cítit pohodlně a načerpáte energii na další dny. Připraveno je veškeré zázemí, při vstupu dostanete osušku a prostěradlo, k dispozici jsou kosmetické a hygienické potřeby. Samozřejmostí je bylinkový čaj a voda s citronem.
Wellness centrum je bezplavkové a je k dispozici i neubytovaným hostům.

Wellness Centrum

Útulné a nádherně provoněné wellness nabízí báječný relax ve finské sauně, parní lázni s aromaterapií, ochlazovacím bazénku, na vodních postelích a v odpočinkové místnosti. Z venkovní vířivky pod širým nebem nebudete chtít odejít.

VÍCE INFORMACÍ

Wellness centrum

Wellness procedury

Wellness Procedury

Nechejte se hýčkat! Vybrat si můžete z bohaté nabídky wellness procedur v podobě masáží, tělových zábalů, rituálů a peelingů. Věříme, že každý si z naší nabídky služeb vybere tu, při které zapomene na každodenní shon a stres. I ten nejnáročnější den, který zakončíte odpočinkem v našem wellness centru, se stane krásnou součástí vašeho života. Věnovat se vám bude kvalifikovaný a zkušený personál, který je připraven udělat maximum pro vaše pohodlí.

VÍCE INFORMACÍ

Ceník

CHCETE PŘIJET?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness hotelu*** Bozeňov. Cestou k nám sledujte směrové tabule, v případě potřeby se obraťte na hotelovou recepci - tel. 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299