Ubytování

Ubytování

Ubytování v areálu Bozeňov

V areálu si můžete vybrat ubytování, které vám bude vyhovovat. V srdci přírody na vás čeká luxusní wellness hotel*** nebo útulné chatky v kempu uprostřed lesů. Všechny typy ubytování mají jednu věc společnou – krásně si v nich odpočinete.

V areálu není dostupný mobilní signál, a proto můžete hodit všechen stres a starosti za hlavu a užít si krásnou přírodu v blízkosti Jeseníků. Od civilizace však odříznuti nebudete, v areálu hotelu je zdarma wi-fi, hotelové pokoje mají vlastní pevné linky.

WELLNESS HOTEL BOZEŇOV

Dopřejte si luxus v zrekonstruovaném wellness hotelu***. Najdete v něm 22 dvoulůžkových pokojů včetně exkluzivního romantického pokoje s krbem a pohovkou. Vybrat si můžete také jeden ze 2 třílůžkových pokojů a ze 3 rodinných pokojů až pro 4 osoby. Každý pokoj má plně vybavenou koupelnu s WC a televizi.
V celém hotelu je bezbariérový přístup a jeden z pokojů je díky svým dispozicím ideální pro hosty na invalidním vozíku, těm je nabízen přednostně.

Více informací Rezervovat

Wellness hotel

Kemp

KEMP BOZEŇOV

Nejblíže přírodě budete v kempu. Ubytovat se můžete v jedné z 15 čtyřlůžkových chatek s elektrickým radiátorem, ve vlastním stanu (až 30 míst) nebo v karavanu (6 míst). V kempu je k dispozici sociální zázemí a mini kuchyňka. V blízkosti kempu najdete přehradu Na Jahodné, antukové kurty, hřiště na beachvolejbal, stoly na stolní tenis a v době letních prázdnin také rychlé občerstvení v kiosku. V něm si můžete dát studené alko i nealko nápoje, kávu, nanuky nebo rychlé občerstvení.

Více informací

Pobytové balíčky

Toužíte po nekonečném relaxu za lepší cenu? Odměňte se některým z oblíbených zvýhodněných pobytových balíčků pro páry i rodiny, které jsou součástí celoroční nabídky. Vyberte si z aktuální nabídky pobytových balíčků, o obsazenosti se informujte na hotelové recepci.

Více informací Rezervovat

Pobytové balíčky

Ceník

CHCETE PŘIJET?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness hotelu*** Bozeňov. Cestou k nám sledujte směrové tabule, v případě potřeby se obraťte na hotelovou recepci - tel. 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299