Aktivity

Aktivity

NUDIT SE U NÁS NEBUDETE

V areálu najdete širokou nabídku vyžití. Sportovat můžete na multifunkčním hřišti s umělým povrchem, antukovém i beachvolejbalovém hřišti. Na své si zde přijdou sportovci, turisté, rodiny s dětmi, páry všech věkových kategorií.

ADRENALIN PARK

Adrenalin park je součástí areálu Sport & Relax areál Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé.
V adrenalin parku najdete lezeckou věž, minigolf, půjčovnu koloběžek, střelnici kde si můžete vyzkoušet například lukotřelbu. Zapůjčíme vám sportovní vybavení i například petanque.

Více informací

Adrenalin park

Sportoviště

SPORTOVIŠTĚ

V areálu máte k dispozici širokou nabídku sportovišť pro velké množství sportů. Zahrát si můžete fotbal, tenis, nohejbal, beach volejbal, stolní tenis atd. Zapůjčíme vám i sportovní vybavení. Všechna sportoviště jsou udržovaná a nachází se uprostřed nádherné přírody, i proto k nám s oblibou jezdí skupiny na relaxační i aktivní pobyty.

Více informací

ZÁŽITKOVÁ STEZKA

Součástí zážitkové stezky pro babičky, dědečky a jejich vnoučátka jsou sportovní a hrací prvky, které zaujmou každého jedince různého věku. Důvodem k vytvoření stezky bylo zlepšení mezigeneračních vztahů v rodině a pozitivní působení seniorů při výchově dětí. Oběma věkovým skupinám nabízí společné smysluplné trávení volného času formou hry i pohybu, které povede k rozvoji jejich osobností.

Více informací

Zážitková stezka

Koupání

KOUPÁNÍ

Není nad koupání v přírodě. V areálu jsou hned dvě přehrady, které můžete využít ke koupání nebo opalování u vody v krásném přírodním prostředí. Obě přehrady jsou pravidelně udržovány a díky tomu je kvalita vody na vysoké úrovni.

VÍCE INFORMACÍ

TIPY NA VÝLETY PO OKOLÍ

Areál se nachází v překrásném údolí a nabízí pestrou škálu aktivit v srdci přírody. Na své si přijde opravdu každý. Pokud však hledáte i aktivity mimo náš areál, je jich kolem nás mnoho. Od hradů a zámků po cyklistické trasy a lyžařská střediska.

VÍCE INFORMACÍ

Tipy na výlety

Ceník

CHCETE PŘIJET?

Veškeré rezervace a nahlášení příjezdů probíhají na recepci Wellness hotelu*** Bozeňov. Cestou k nám sledujte směrové tabule, v případě potřeby se obraťte na hotelovou recepci - tel. 583 411 299 nebo recepce@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299