Novinky

Novinky

Co nového na Bozeňově

Chystáte se k nám a zajímá vás dění v areálu? Hledáte dokonalé místo pro chvíle odpočinku, wellness vyžití a aktivní zábavy v samém srdci přírody? Přesně to je synonymum pro Sport & Relax areál Bozeňov. Odpočinout v páru nebo s dětmi, ochutnat skvělé jídlo, vyřádit se při adrenalinových aktivitách venku a pak se nechat hýčkat ve wellness, to vše na Bozeňově můžete. Jaké novinky a akce připravujeme pro nejbližší období?

Svatomartinské hody 2021

19.10.2021

Srdečně zveme do restaurace Wellness hotelu Bozeňov na tradiční Svatomartinské hody,
které se budou konat ve dnech 10.11. - 14.11. 2021.

Rezervujte si včas svůj stůl na telefonu 733 530 757 nebo e-mailu obchod@bozenov.cz.


 

Číst více

KOFOKINO NA BOZEŇOVĚ ZDARMA

26.07.2021

Kofola startuje další léto s KOFOKINY. Příjemné večery v letním kině si díky Kofole užijí i návštěvníci Kempu Bozeňov.
Poznejte krásnou atmosféru letního promítání bez polstrovaných sedaček, ale zato pod oblohou plnou hvězd se sklenkou či půllitrem s přáteli a rodinou kolem sebe.
 
VSTUP ZDARMA!

Číst více

Wellness hotel*** Bozeňov je v provozu

25.08.2021

Vážení zákazníci, přinášíme pár důležitých informací. Hotel máme otevřen včetně wellness, které je však primárně otevřeno pro ubytované hosty. Vstup do wellness pro neubytované je možný na základě předchozí domluvy na recepci. V současné době platí stále různá opatření, která nám nedovolují fungovat  tak jak bychom si všichni přáli. 
Je omezena kapacita i využívání  veškerého vybavení ve wellness. Věříme, že situaci chápete a pobyt u nás si přesto užijete. Vnitřní restaurace je vyhrazena pouze pro ubytované hosty. Pro neubytované hosty nutná rezervace.

Číst více

Wellness hotel Bozeňov mezi nejlépe hodnocenými hotely

17.05.2021

Wellness hotel Bozeňov byl v roce 2019 mezi nejlépe hodnocenými ubytovacími zařízeními v České republice. Klienti Hotel.cz byli s našimi službami spokojení a na základě pozitivních hodnocení a recenzí skutečných hostů nám byl udělen Certifikát kvality na rok 2020.

Číst více

Odvezte si boží zážitek z Bozeňova

17.05.2021

Hledáte dokonalé místo pro chvíle odpočinku, wellness vyžití a aktivní zábavy v samém srdci přírody? Přesně to je synonymum pro Sport & Relax areál Bozeňov. Odpočinout v páru nebo s dětmi, ochutnat skvělé jídlo, vyřádit se při adrenalinových aktivitách venku a pak se nechat hýčkat ve wellnessu uvnitř?

Číst více

Do wellness s výhodou

21.05.2021

Pro příznivce Bozeňova a saunování přinášíme zvýhodněné vstupy do wellness v podobě  permanentek na pět a deset vstupů.

Číst více

Jsme family friendly

17.05.2021

Sport & Relax areál Bozeňov byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2018" a umístil se na 2. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ FAMILY FRIENDLY ZAŘÍZENÍ".

Číst více

Sledujte nás také na sociálních sítích  
zavřít Telefon+420 583 411 299