Tipy na výlety v okolí

Tipy na výlety v okolí

KRÁSNĚ JE I V OKOLÍ

Areál se nachází v překrásném údolí a nabízí pestrou škálu aktivit v srdci přírody. Na své si přijde opravdu každý. Pokud však hledáte i aktivity mimo náš areál, je jich kolem nás mnoho. Od hradů a zámků po cyklistické trasy a lyžařská střediska.

KAM SE VYDAT NA VÝLET

Rozhledny:

Přírodní zajímavosti

Technické památky

Hrady a zámky

Lyžařská střediska

DALŠÍ TIPY NAJDETE

Rádi pro vás zajistíme výlety do okolí, návštěvy hradů a zámků i jiných památek. V rámci této služby také můžeme zařídit vstupenky, všechny důležité informace a odvoz na místo. Při objednání v dostatečném časovém předstihu pro vás vše zajistíme. Stačí se obrátit na naši recepci.

CYKLOTuristika

Díky mírně kopcovitému terénu je oblast ideálním místem pro cykloturistiku. Rozmanitost a členitost krajiny nabízí zajímavé možnosti – nenáročné trasy vhodné pro rodinné vyjížďky i terény určené zdatným cyklistům. Mikroregionem Zábřežsko prochází dálková cyklotrasa 51 (Moravská stezka) a regionální cyklotrasa 521 z Moravské Třebové do Štítů, která vede malebným údolím říčky Březná.

Doporučené cyklistické okruhy jsou navrženy jako doplněk těchto značených cyklotras. Jsou vedeny po méně frekventovaných silnicích, zcela výjimečně po lesních nebo polních cestách. Za výchozí body jsou zvolena města Zábřeh a Štíty. Brzy jistě poznáte, že uvedené trasy nabízejí kromě přírodních krás i mnoho příležitostí ke koupání a poznávání.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299