Funny Park

Funny Park

FUNNY Zážitek

Funny Park je součástí Sport & Relax areálu Bozeňov. Nachází se naproti wellness hotelu v zadní části dětského hřiště. Nabízí zábavné a aktivní trávení volného času pro děti od tří let i dospělé. Najdete zde vzduchové trampolíny, lanovou dráhu DUO, hopsa koule a vodní polštáře. U vstupu najdete kiosek s občerstvením a posezením kde zakoupíte i vstupné do Funny Parku.

Důležité upozornění!  Funny Park a dětské hřiště z důvodu rekonstrukce mimo provoz. Plánované zprovoznění je během měsíce června 2024. Při návštěvě areálu můžete použít další herní prvky, například herní domek se skluzavkou a pískovištěm na terase restaurace nebo průlezku, houpačky a pískoviště u dolní přehrady Na Jahodné.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Můžete využít

  • Vzduchové trampolíny
  • Lanovou dráhu DUO
  • Hopsa koule
  • Vodní polštáře
  • Občerstvení

Celodenní vstupenku zakoupíte v kiosku / pokladně Funny Parku. Před vstupem si pozorně přečtěte provozní řád. Zakoupením vstupného souhlasíte s podmínkami stanovenými provozním řádem. Vstup pouze pro děti od 3 let. Výše vstupného je 90 Kč na osobu a den (platí i doprovod). Přijímáme platební karty. Po zaplacení vstupu obdržíte identifikační náramek a pokud si ho nesundáte tak se můžete kdykoliv během dne do Funny Parku vrátit. 

 

Další info

Otevírací doba Funny Parku je od 1. října možná pouze pro skupiny na základě předchozí domluvy na tel. 733 530 757 nebo na e-mailu recepce@bozenov.cz.

Návštěvníkům je k dispozici kiosek s občerstvením a posezením pod slunečníky kde taktéž zakoupíte vstupné do Funny Parku. Platit zde můžete i platební kartou.

INFO pro motoristy!
Využívejte parkoviště pod dolní nádrží Na Jahodné.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
Přijímáme platby kartou

Rezervace

zavřít Telefon+420 583 411 299